Okna drewniane

     Strona Główna

     Okna PCV - linia KL
     Okna PCV - linia TR
     Okna PCV - linia LX
     Okna Drewniane

     Drzwi Wejściowe PCV
     Drzwi Wejściowe Drewniane
     Drzwi Wejściowe Antywłamaniowe

     Parapety
     Rolety
     Roletki Materiałowe
     Żaluzje Wewnętrzne
     Moskitiery
     Zabudowy Aluminiowe
     Marmex
     Okna Otwierane na Zewnątrz

     Porady
     Formularz Wyceny
     Przykładowe Ceny Okien
     O Firmie
     Kontakt


     Adres naszego biura:

     OHTON EXPO Okna Wrocław
     ul. Świeża 79
     54-060 Wrocław
     tel./fax 71 - 355 23 44

English version

Okna Drewniane

W zależności od Państwa upodobań i wymagań architektonicznych oferujemy klasyczną linię profilu oraz nowoczesną linię SOFTLINE, która wyróżnia się piękną formą zaokrąglonego profilu, nowoczesnym i estetycznym wyglądem. okna drewniane


Dodatkowo aby wyróżnić naszą stolarkę stosujemy listwę przyszybową nakładaną na skrzydło. Do produkcji wykorzystujemy drewno sosnowe, dębowe oraz red meranti wysokiej jakości, suszone i klejone trójwarstwowo. Dzięki temu nasze okna drewniane zapewniają najwyższą stabilność, wytrzymałość i odporność na odkształcenie.

Wytwarzana przez nas stolarka drewniana lakierowana jest trójwarstwowo lakierami akrylowo-alkidowymi, które zapewniają wysoką przepuszczalność pary wodnej. Dzięki temu drewno okna "oddycha", tworząc przyjazny klimat w pomieszczeniach. Naturalna struktura drewna podkreślana jest przez stosowanie lakierów lazurowych występujących w bogatej palecie barw.

Dostępna gama kolorów: *

SOSNA:


MERANTI:


* zaprezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych

Do produkcji stolarki drewnianej wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości znanych i cenionych marek takich jak: Sigma Coating, Enno Rogemann, DLH, Aluron, Wacker. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości drzwi zewnętrzne drewniane, będące nieodłącznym elementem zakupu stolarki okiennej. Do stylowych wnętrz polecamy drewniane parapety wewnętrzne, których dobrana kolorystyka do stolarki - gwarantuje ich wysoką estetykę. Na oferowane przez nas okna posiadamy certyfikat ITB oraz świadectwo PZH.

Zapraszamy do naszego biura: Wrocław, ul. Świeża 79.

  
 
  OHTON EXPO Okna Wrocław
ul. Świeża 79, 54-060 Wrocław, tel./fax +48 71 355 23 44, email

OHTON EXPO Okna Wrocław